Jeśli szukasz najlepszego, dostępnego na rynku blendera kielichowego, Blender Designer 725 to strzał w dziesiątkę! Nie mamy wątpliwości, że to najbardziej precyzyjny blender na rynku. Jego silnik o mocy 1800W jest naprawdę nie do zdarcia!  

Co jeszcze w nim podziwiamy? Aż 6 trybów pracy, a dodatkowo manualna regulacja prędkości w 100stopniowej skali! Prosty w obsłudze, dzięki panelowi dotykowemu, który jest naprawdę bardzo intuicyjny. Co więcej – blender doskonale się prezentuje, dzięki czemu nie jest tylko funkcjonalnym urządzeniem, ale również piękną ozdobą kuchennego wnętrza!  

Blendtec Designer 725 – funkcjonalność przede wszystkim

Czy wiesz, że ten sprzęt sam poinformuje Cię o potencjalnych problemach? Dzięki temu nie musisz się martwić, że co chwilę będziesz musiał dzwonić do serwisu gwarancyjnego. Wszelkie kłopoty zduszane są w zarodku! Przegrzanie? Przeładowany kielich? To się nie stanie!  

Co więcej, blender wyposażony jest w samoczyszczący program, co oznacza, że zaoszczędzisz z nim jeszcze więcej czasu! Zapomnij o myciu kielicha pod zlewem czy w zmywarce – nalej odrobinę wody z płynem do naczyń i spójrz, jak dzieje się magia!  

To nie koniec! Następna w kolejce jest funkcja Pulse wraz z 100-stopniową regulacją prędkości. Przycisk pracy pulsacyjnej pomoże Ci precyzyjnie posiekać orzechy albo zmielić kawę. Dotykowy suwak pozwoli Ci na regulację tempa obrotowego blendera. Czy to nie wspaniałe? My jesteśmy zachwyceni! Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!  

Sosy, koktajle, lody, soki, zupy czy inne gorące potrawy? To wszystko przygotujesz wraz z Blendtec Designer 725 

Ośmioletnia gwarancja 

Tak, dokładnie! Na wszystkie blendery Blendtec obowiązuje aż ośmioletnia gwarancja! Sprzęt jest solidnie wykonany, posłuży przez wiele lat i z pewnością codziennie czymś zaskoczy!  

Tritanowy kielich, odporny na wygięcia pozwoli naprawdę poszaleć w kuchni, a co najważniejsze – jest bardzo pojemny, a także nie absorbuje żadnych smaków ani zapachów. Oznacza to, że sprzęt będzie jak nowy przez długi, długi czas! Wiesz, co jeszcze uwielbiamy w tym blenderze? Składniki nie przylegają do ścianek, dzięki czemu jeszcze prościej będzie je serwować!  

W Blendtec Designer 725 nie uświadczysz ostrza – zamiast niego producenci zaprojektowali grube śmigło ze stali, dzięki czemu blender jest jeszcze bardziej skuteczny. Co równie istotne – ten zabieg zapobiega skaleczeniom!  

Już dziś zdecyduj się na ten niezawodny blender i ciesz się całkowicie nowym wymiarem swojej kuchni! Przygotuj posiłki, o jakich Ci się nawet nie śniło z praktycznie zerowym wysiłkiem. Kup urządzenie, z którego korzystają mistrzowie!